Aktywna jesień życia seniora
Projekt współfinansowany ze środków Wojewody Wielkopolskiego w Poznaniu w ramach programu "Działania na rzecz wspierania aktywności osób starszych"

Projekt pn. „ Aktywna jesień życia seniora” współfinansowanego  ze środków Wojewody Wielkopolskiego w ramach programu „ Działania na rzecz aktywności osób starszych.

W ramach projektu  seniorzy uczestniczyli :  w  wyjazdowej formie spotkania z kulturą  - spektaklu baletowym  : Alicja w krainie czarów” w Teatrze Wielkim w Poznaniu, warsztatach instruktażowych marsz nordic walking warsztaty pierwszej pomocy, spotkanie integracyjne podsumowanie projektu.