Rok 2008
Pierwsze kroki naszego Stowarzyszenia
  • Pierwszy nasz projekt realizowany pt. "Radosne święta" realizowany w partnerstwie ze Świetlicą Wiejską w Ciążeniu i filią Gminnej Biblioteki Publicvznej w Ciążeniu. Celem projektu była organizacja imprez przedświątecznych połączonych z oddziaływaniem profilaktycznym na dzieci i młodzież z rodzin z problemami uzależnień i przemocy w rodzinie. Program został dofinansowany z Urzędu Gminy Lądek.
  • "Pogotowie świętego Mikołaja"  przygotowano 92 paczki dla dzieci z ubogich rodzin. Przystąpiono także do akcji przekazania gotowych artykułów spożywczych we ramach programu "Dostarczenie żywności dla najuboższej ludności - 2008" w ramach współpracy z Bankiem Żywności w Koninie.