Tuż przed wyjazdem na kolonie
Darłówko 2013

Już za kilka dniJ 12 lipca grupa 41 osobowa dzieci i młodzieży z gminy Lądek wyjeżdża na letnie kolonie do Darłówka.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy kolonii będą zadowoleni z tegorocznego wypoczynku na morzem.

Poniżej przedstawiam krótki opis Ośrodka Wypoczynkowego „Posejdon” w Darłówku.

Ośrodek „Posejdon” znajduje się w zachodniej części Darłówka,  od wejścia na plażę oddziela go kilkadziesiąt metrów wydmowego lasu. Do centrum Darłówka jest około 300 m, co jednak już wystarcza, żeby wypoczywający w Posejdonie słyszeli tylko szum morza.

Na ośrodek składają się dwa budynki sypialne, dwupiętrowe ze 100 miejscami noclegowymi każdy oraz budynek administracyjny gdzie mieszczą się: recepcja, stołówka, sala taneczna, bilardowa, telewizyjna i pomieszczenia rehabilitacyjne. Pokoje dwu i trzyosobowe z łazienkami; każdy pokój ma swoje niezależne wyjście na zewnątrz budynku i balkon.

Ośrodek jest przygotowany na przyjmowanie grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych.

Poza sezonem organizowane są  turnusy rehabilitacyjne dla grup osób niepełnosprawnych:

z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną, z epilepsją, ze schorzeniami układu krążenia, z cukrzycą, ze schorzeniami układu oddechowego i po mastektomii.

Do naszej dyspozycji będą
2,3,4 osobowe pokoje z łazienkami i balkonami
sale lekcyjne, sala dyskotekowa i taneczna wyposażone w sprzęt taneczny i karaoke
sklepik i kawiarenkę kolonijną wyposażoną w kino domowe, kawiarenkę internetowa
duży 9 stopniowy pool bilard, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki
ponadto wieczorne ogniska i dyskoteki.

Czas zacząć się pakować:) Czeka na nas plaża, woda i nadmorska przygoda :) :)

Następna informacja jaką zamieścimy będzie już z wrażeniami kolonijnymi.