"Spotkania międzypokoleniowe - łączy nas szkoła"
PROJEKT "SPOTKANIA MIĘDZYPOKOLENIOWE - ŁĄCZY NAS SZKOŁA" DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW PROGRAMU FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

„ Spotkania międzypokoleniowe – łączy nas szkoła”

Grupa nieformalna w składzie: Jolanta Kujawa, Arleta Skubisz, Małgorzata  Świgoń  pod patronatem Stowarzyszenia „ Warto Pomagać”  otrzymała dofinansowanie na realizację  zadania publicznego  tj. projektu pn. Spotkania międzypokoleniowe – łączy nas szkoła”

W ramach projektu są realizowane działania:

- Warsztaty fotograficzne - nasza mała ojczyzna wczoraj i dziś

- Warsztaty plastyczne " twórcy dzieła ludowego "

- Sztafeta maratońska - rekreacja , promocja rodzinnej aktywności fizyczne.

Celem projektu jest m. in. stworzenie warunków do rozwoju aktywności społeczeństwa naszego środowiska, samorealizacji i odkrywania nowych możliwości rozwoju poprzez zwiększenie dostępności do edukacji, kultury, rekreacji, imprez okolicznościowych, działań na rzecz najbliższego środowiska.

Informacje o projekcie i możliwości uczestnictwa w poszczególnych działaniach można uzyskać w biurze projektu : Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Ratyniu .